ALLIN > ספורט > כדורגל - כדורסל > הלו, זה רדיו? אופירה אסייג "פותחת" על אשר אלון

הלו, זה רדיו? אופירה אסייג "פותחת" על אשר אלון

הלו, זה רדיו? אופירה אסייג "פותחת" על אשר אלון

כשאשר אלון, הבעלים של הפועל רעננה, מתח ביקורת פומבית נוקבת על בעלי בית"ר ירושלים אלי טביב, הוא בטח צפה שיספוג התקפת נגד. אך שום דבר לא הכין אותו למתקפה החריפה מצד אופירה אסייג, בתוכנית הרדיו שלה ושל אייל ברקוביץ'.

הסאגה החלה ביום א', כשאלון התראיין לתכנית הרדיו "חמש באוויר" הקשורה לערוץ הספורט. "הוא מיצה את הכדורגל והכדורגל מיצה אותו", אמר בין היתר בעלי הפועל רעננה, "אנחנו כל הזמן מדברים בינינו, ראשי המועדונים. הרבה אנשים לא יכולים לסבול אותו. הוא עושה שם דרעק לכדורגל שלנו. הוא מי הביבים של הכדורגל הישראלי. עלינו להוקיע את האיש הזה".

באותו יום ממש החליט טביב להקדיש שעתיים ולענות לשאלותיהם של אוהדי בית"ר, לטובת מאזיני תוכנית הספורט בתחנת הרדיו FM102, שאותה מנחים אסייג וברקוביץ'. כל זאת יומיים בלבד אחרי שהתארח בתוכנית הטלוויזיה של השניים בשידורי קשת.

ביום שני הועלה אלון לשידור בתכנית הרדיו של אסייג וברקוביץ', שנסתיימה בצעקות מחרישות אוזניים של המגישה. אסייג, יש לציין, נחשבת מקורבת לבעלי בית"ר ירושלים ומקנה לו סיקור לא-ממש נשכני. בעקבות אותו ראיון עם אלון, שדמה יותר למונולוג חד-צדדי של המגישה, התקבלו ברשות השנייה עשרות תלונות על התוכן ועל הסגנון, הבלתי מכובדים בלשון המעטה.

להלן עיקרי ה"שיחה" בין אסייג לאלון בתכנית הספורט המשודרת ברדיו תל אביב:

אסייג (בטון תוקפני): "אשר, ממתי אתה מלכלך על אנשים בפומבי ועוד על קולגות, כפי שלכלכת על אלי טביב? מעולם לא שמעתי אותך מלכלך על מישהו. אנחנו כאן, בתכנית, לא מלכלכים על קולגות. באת אתמול ופתחת על אלי טביב. למה? ספר לי".

אלון: "זו לא פעם ראשונה".

אסייג: "שמה? שאתה מלכלך עליו?"

אלון: "לא, אני מלכלך עליו. אני מדבר מעמקי לבי. מה שאני חושב".

אסייג: "מצאת יופי של עיתוי, בשיא הבלגן שלו עם האוהדים, אתה מוסיף עוד שמן למדורה".

בשלב זה אלון מנסה להשיב, אך נקטע בבוטות על ידי מגישת התכנית.

אסייג: "למה עשית את זה? למה בטיימינג הזה?"

אלון: "אם את רוצה להתקיף, אז תני לי גם לענות".

אסייג: "זכותך ללכלך על מי שאתה רוצה, אבל למה בעיתוי הזה? ולמה ללכלך קולגה? אתה לא מתבייש?"

אלון: "בסגנון הזה, אופירה, אני לא מעוניין להמשיך".

אסייג (מרימה את קולה): "לא, הסגנון שלך הוא יותר טוב. להגיד על טביב שהוא 'מי הביבים של הכדורגל הישראלי'? לא, הסגנון שלך הוא קלאסה, אשר. וואו!! איזה קלאסה אתה! איזה סטייל!"

כל ניסיונותיו של המרואיין להשיב נתקלו בצעקות של המנחה. "אם אנחנו מפריעים לך, אנחנו נרד מהשידור", גערה בו אסייג. "אתה מדבר על סגנון? ככה ללכלך על חבר שיושב איתך בישיבות, על בוס אחר שאיתך באותה ליגה, כשהוא בשיא הבלגן שלו עם האוהדים? תגיד, אתה לא מתבייש?"

אלון: "אם מישהו צריך להתבייש בסגנון שלו זו רק את".

אסייג: "אני רציתי להעלות אותך לשידור כדי להגיד לך שאתה מסית. תתבייש לך!! ותעוף מהשידור שלי. תוריד אותו מהקו!".

תגובת הפועל רעננה ואשר אלון לשידור ברדיו תל אביב: "הגברת אסייג חצתה קו אדום בשידור אתמול והפכה את תוכניתה ברדיו תל אביב ואת גלי האתר של הציבור לרכושה הפרטי. את האובייקטיביות העיתונאית היא איבדה מזמן, אבל השידור אתמול הוכיח שגם אתיקה עיתונאית והגינות בסיסית הן ממנה והלאה. ההשתלחות המכוערת, ההתנהלות המבזה והבהמיות הן תעודת עניות לרדיו הישראלי ולספורט הישראלי, והן בעיקר עדות לאובדן העשתונות ואובדך הדרך של הגברת אסייג, ששכחה כנראה שיש לה מחויבות גם לציבור ולא רק לחוג חבריה הקרובים. בושה".

ברדיו תל אביב לא הגיבו לדברים.

מאת: תומר פלג | תמונת המחשה: freepik

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

Comments are closed.

תפריט